| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| Article number | 82927 |
| EAN | 4021885083076 |
| A | 2 mm |
| B | 36 mm |
| Behuizing | Staal gegalvaniseerd |
| C | 14.5 mm |
| D | 19 mm |
| Diameter montagegaten | 3,0 mm |
| Draagvermogen | 20 kg |
| E | 10 mm |
| F | 25 mm |
| Materiaal van de kogels | Staal gegalvaniseerd |
| Model | Kogelpotwielen |
| Ø Lochkreis | 30 mm |