| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| Article number | 46129 |
| EAN | 8717845461294 |
| Connection | Internal thread x External thread |
| Dimensions | 3/4" x 30 |
| Hoofdgroep | Neus- & kraanverlengstukken |
| Material | Brass |
| Model | Tap extension |
| Model 2 | Cranes |
| Side A - Size | Internal thread 3/4" BSP |
| Side B - Size | External thread 3/4" BSP |
| Subgroep | Kraanverlengstuk || messing |
| Also found under | |
| Bonfix Entire collection | Bonfix Threaded Fittings | |