| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82955 |
| EAN | 4021885066703 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 17 mm |
| Draagvermogen | 20 kg |
| Model | Kastwiel |
| Plaatgrootte | 30x16 mm |
| Schroefgatafstand | 21,0 mm |
| Wielbreedte | 11 mm |
| Ø Schroefgat | 4.2 mm |
| Ø Wiel | 15 mm |