| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| Article number | 81935 |
| EAN | 4021885141790 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 1 |
| Bouwhoogte | 73 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Zwart kunststof |
| Model | Apparaatwiel |
| Plaatgrootte | 60x60 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Schroefgatafstand | 47x47/37x37 mm |
| Slijtvastheid | 5 |
| Uitlading | 26 mm |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 6,3 mm |
| Ø Wiel | 50 mm |