| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 84627 |
| EAN | 4021885077655 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 1 |
| Bouwhoogte | 112 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Kunststof |
| Model | Zwaarlastwiel |
| Plaatgrootte | 105x85 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Schroefgatafstand | 80x60 mm |
| Slijtvastheid | 5 |
| Uitlading | 38 mm |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 9 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |