| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| In stock | Yes, 1 pcs |
| Article number | ASM10X100 |
| EAN | 6096006514591 |
| Color | Gray |
| Dimensions | M10x100mm |
| Material | Galvanized steel |
| Model | Hexagon bolts |
| Dimensions and weight | |
| Length/depth | 1 cm |
| Dimension | 1 cm ( L) |