| Delivery time | Shipped in 2 - 3 - Day(s) |
| In stock | Yes, 423 pcs |
| Article number | 61364 |
| EAN | 4064907050632 |
| Minimum sold per | 25 |
| Inner diameter | 3 mm |
| Outer diameter | 2,5 mm |
| Length | Rol 25m |
silicone hose - transparent
-Tube: silicone transparent Working Pressure: 0,65 bar Temperature: -50 °C +200 °C Coil: 25m - no cut possible -