| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 81913 |
| EAN | 4021885024130 |
| Bügelstärke | 25x5 mm |
| Draagvermogen | 30 kg |
| Lager | Rollagers |
| Looprails breedte/dikte | 25/6 - 35/6 mm |
| Model | Schuifdeurwiel met beugel |
| Totale lengte | 246 mm |
| Wielkern | Gietijzer |
| Ø Schroefgat | 6.5 mm |
| Ø Wiel | 60 mm |