Spherical Bearing GEG110ES - *GE110FO - *GEH110ES - 110 x 180 x 70 x 100mm Online ordering at NexaParts.
done Competitive prices
Spherical Bearing GEG110ES - *GE110FO - *GEH110ES - 110 x 180 x 70 x 100mm
  • Article number: GEG110ES - GE110FO - GEH110ES
  • Brand: NexaParts
local_shipping Shipped in 5 - 7 - Day(s)
pcs
piece(s)
check 25 years experience
check Customer rating 9/10
paypal
creditCard
Google Pay
Apple Pay
Pros and cons
  • Alternative for de Ina Elges GE110FO
  • Alternative for SKF GEH110ES
  • Inner ring of bearing steel, hardened and phosphated, sliding surface treated with MoS2
  • Wider inner ring and larger swivel angle is needed, subitable
Specifications
Delivery timeShipped in 5 - 7 - Day(s)
EAN 7440846229228
AfdichtingSeal Siegel
B (Inner ring width)100 mm
Basic load ratings dynamic950 kN
Basic load ratings statisch4750 kN
C (Width of outer ring)70 mm
CN Radial internal clearance0,085 - 0,165 mm
ColorMetal
d (Bearing bore)110 mm
D (Outer diameter outer ring)180 mm
Dimensions110 x 180 x 70 x 100 mm
gelijk aan aGEG..ES
gelijk aan bGEH..ES
gelijk aan cGE..FO
gelijk aan dMBH..
gelijk aan eGE..B-A
gelijk aan fGE..GS
gelijk aan gSWB..S
gelijk aan h GE..FO-2RS
Maintenance requiredYes
MaterialSteel / Steel
ModelRadial plain bearing requiring maintenance
Model Description15-280mm
NormDIN ISO 12 240-1 G
SealsNo
Temperatur range-60°C up to +150°C
Tilting angle12 α° ≈
Also found under
Radial Spherical Plain Bearings
download Download/print specifications PDF
Product description
De GEG110ES - GE110FO - GEH110ES - 110 x 180 x 70 x 100 mm is een radiaal gewrichtslager dat periodiek onderhoud vereist. Het lager beweegt staal op staal en voldoet aan de DIN ISO 12 240-1 E Norm. Deze lagers zijn bijzonder geschikt voor ondersteuning/begeleiding van een as onder een hoek van de behuizing. De gewrichtslagers worden met name aanbevolen voor gebruik bij belastingen die in wisselende richtingen bewegen.*Onze lagers zijn van gelijke kwaliteit als die van Schaeffler Ina Elges en FKM. Dit lager is daardoor een uitstekend Alternatief voor de Ina Elges GE110FOals ook een Alternatief voor SKF GEH110ES (als u specifiek op zoek bent naar een lager van INA of SKF, neem dan contact op met on s, want deze kunnen wij ook leveren).