| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| Article number | 49535 |
| EAN | 6096000253250 |
| Color | Cream |
| Dimensions | Cut 0.3 mm |
| Length | 5 m |
| Material | Pressure PVC |
| Model | Source filter - PE bottom |
| Outer diameter | 75mm |
| Size | Perforatie 2,5 m |
| Wall Thickness | 2,9 mm |