| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 83082 |
| EAN | 4021885146719 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 3 |
| Bouwhoogte | 69 mm |
| Draagvermogen | 50 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber grijs |
| Model | RVS apparaatwiel |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Uitlading | 24 mm |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Wiel | 50 mm |