| Delivery time | Shipped in 2 - 4 - Day(s) |
| In stock | Yes, 2 pcs |
| Article number | 50852 |
| EAN | 4016138628371 |
| Connection | NC |
| Dimensions | G3/4" |
| DN size | 16,5 |
| Flow | 64,0 |
| Marke | M&M |
| Material | Brass |
| Material | Ruby / FKM / PTFE |
| Max. working pressure at +20°C | 50 |
| Model | Solenoid valve |
| Side A - Size | G3/4" |
| Size | NC |
| Type | Indirectly acting |
| Work pressure | 1 bar |