| Delivery time | Shipped in 2 - 4 - Day(s) |
| In stock | Yes, 4 pcs |
| Article number | 34913 / DSRA164032 |
| EAN | 5907544428244 |
| Dimensions | 40 x 32mm |
| Inner diameter | 40x32mm |
| Model | Transition piece |
| Size | 32mm |
| Work pressure | 16 bar |
| Also found under | |
| PE Hoses and Couplings | Sale | |