| Delivery time | Shipped in 2 - 4 - Day(s) |
| In stock | Yes, 1 pcs |
| Article number | 34914 / DSRA165040 |
| EAN | 5907544437222 |
| Dimensions | 50 x 40mm |
| Inner diameter | 50x40mm |
| Model | Transition piece |
| Size | 40mm |
| Work pressure | 16 bar |
| Also found under | |
| PE Hoses and Couplings | Sale | |