| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82942 |
| EAN | 4021885083090 |
| A | 3 mm |
| B | 23 mm |
| Behuizing | Staal gegalvaniseerd |
| C | 20 mm |
| D | 16 mm |
| Draagvermogen | 12 kg |
| E | 15 mm |
| H | 38 mm |
| Materiaal van de kogels | Staal gegalvaniseerd |
| Model | Kogelpotwielen |
| Ø Draad | 4 mm |