| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82950 |
| EAN | 4021885060459 |
| A | 4.2 mm |
| B | 73,8 mm |
| Behuizing | Staal |
| C | 16.2 mm |
| D | 32 mm |
| Diameter montagegaten | 5,0 mm |
| Draagvermogen | 110 kg |
| E | 8.3 mm |
| F | 46 mm |
| H | 36 mm |
| Materiaal van de kogels | Staal |
| Model | Kogelpotwielen |
| Ø Lochkreis | 59 mm |