| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82814 |
| EAN | 4021885141349 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 700 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Gietijzer |
| Model | Spoorkranswiel |
| Naaflengte | 47 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte met flens | 40 mm |
| Wielbreedte zonder wielflens | 30 mm |
| Wielkern | Gietijzer |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Nabe | 62 mm |