| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82802 |
| EAN | 4021885141202 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 30 kg |
| Kogellager type | 608ZZ |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Gegoten polyurethaan 93 +/- 3 Shore A |
| Model | Geleidingswielen |
| Naaflengte | 10 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 10 mm |
| Ø Diameter asgat | 8 mm |
| Ø Wiel | 38 mm |