| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82809 |
| EAN | 4021885141271 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 80 kg |
| Kogellager type | 6203ZZ |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Gegoten polyurethaan 93 +/- 3 Shore A |
| Model | Geleidingswielen |
| Naaflengte | 20 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 20 mm |
| Ø Diameter asgat | 17 mm |
| Ø Wiel | 60 mm |