| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82812 |
| EAN | 4021885141301 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 140 kg |
| Kogellager type | 6204-2RS |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Gegoten polyurethaan 93 +/- 3 Shore A |
| Model | Geleidingswielen |
| Naaflengte | 25 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 25 mm |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |