| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82265 |
| EAN | 4021885140274 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Polyamide glasvezel versterkt, +280 °C |
| Material | Polyamide glasvezel versterkt |
| Model | Hittebestendig wiel tot +280 °C |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Wielkern | Polyamide glasvezel versterkt |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |