| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82259 |
| EAN | 4021885140335 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 80 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Siliconen rood |
| Material | PA |
| Model | Siliconenwiel, hittebestendig tot +250 °C |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 27 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 12,5 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |