New stock expected
| Article number | 51105 |
| EAN | 8718427007336 |
| Minimum sold per | 10 |
| Dimensions | 8 x 1/4" |
| Material | Viton |
| Material | FKM |
| Max. working pressure at +20°C | 16 bar |
| Model | Push-in fitting |
| Side A - Size | R1/4" |
| Side B - Size | 8mm |
| Work pressure | -0.7 |
New stock expected
New stock expected