| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82836 |
| EAN | 4021885032876 |
| Aantal lagen Ply | 4 |
| Bodembescherming | 4 |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Rubber zwart |
| Maximale bandenspanning | 3.5 bar |
| Model | Luchtwiel |
| Naaflengte | 75 mm |
| Rolweerstand | 3 |
| Slijtvastheid | 3 |
| Wielbreedte | 100 mm |
| Wielkern | Gegalvaniseerde/geverfde stalen velg |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 400 mm |