| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82257 |
| EAN | 4021885088019 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 9000 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Gegoten polyamide |
| Material | PA |
| Model | Polyamide wiel |
| Naaflengte | 85 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 80 mm |
| Wielkern | Gegoten polyamide |
| Ø Diameter asgat | 50 mm |
| Ø Wiel | 400 mm |