| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82800 |
| EAN | 4021885056513 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 700 kg |
| Kogellager type | 20x47x12 |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Polyamide |
| Model | Polyamide wiel |
| Naaflengte | 73 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 70 mm |
| Wielkern | Polyamide |
| Ø Wiel | 82 mm |