| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82308 |
| EAN | 4021885140458 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Model | Polyurethaan wiel |
| Naaflengte | 60 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Shore | 85 Shore A |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 48 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 200 mm |