| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82525 |
| EAN | 4021885031930 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 120 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Prothane® gegoten polyurethaan 95 +/- 3 Shore A |
| Model | Polyurethaan wiel |
| Naaflengte | 20 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 20 mm |
| Wielkern | Aluminium |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |