| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82538 |
| EAN | 4021885125066 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 170 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Model | Polyurethaan wiel |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Wielkern | Aluminium |
| Ø Diameter asgat | 15 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |