| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82553 |
| EAN | 4021885032074 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 400 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Prothane® gegoten polyurethaan 95 +/- 3 Shore A |
| Model | Polyurethaan wiel |
| Naaflengte | 50 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 40 mm |
| Wielkern | Gietijzer |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 125 mm |