| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82778 |
| EAN | 4021885030438 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 470 kg |
| Kogellager type | 20x47x14 |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Gegoten polyurethaan 95 +/- 3 Shore A |
| Model | Polyurethaan wiel |
| Naaflengte | 61,6 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 62 mm |
| Wielkern | Staal |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 75 mm |