| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82786 |
| EAN | 4021885030704 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 900 kg |
| Kogellager type | 20x47x14 |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Gegoten polyurethaan 95 +/- 3 Shore A |
| Model | Polyurethaan wiel |
| Naaflengte | 90 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 90 mm |
| Wielkern | Staal |
| Ø Wiel | 82 mm |