| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82841 |
| EAN | 4021885095024 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 75 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Polyurethaan zwart |
| Model | Polyurethaan wiel (lekvrij) |
| Naaflengte | 60 mm |
| Opmerkingen | S = noppenprofiel, R = groefprofiel |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielkern | Stalen velg aluminium zilver gepoedercoat |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 200 mm |