| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| In stock | Yes, 1 pcs |
| Article number | 50509 |
| EAN | 8718427052664 |
| Dimensions | 10 mm x R3/8" |
| Marke | ICH |
| Material | stainless steel |
| Material | FKM |
| Max. working pressure at +20°C | 20 |
| Model | Plug-in coupling |
| Side A - Size | R3/8" |
| Size | Right |
| Work pressure | 0 bar |