| Article number | 50595 |
| EAN | 8718427052589 |
| Minimum sold per | 10 |
| Dimensions | 8 mm x G1/4" |
| Marke | ICH |
| Material | stainless steel |
| Material | FKM |
| Max. working pressure at +20°C | 20 |
| Model | Plug-in coupling |
| Side A - Size | G1/4" |
| Side B - Size | 8mm |
| Size | Right |
| Work pressure | 0 bar |