| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82043 |
| EAN | 4021885058784 |
| Bodembescherming | 3 |
| Draagvermogen | 30 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber grijs |
| Model | Rubber wiel |
| Naaflengte | 15 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Shore | 85 Shore A |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 13 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 5 mm |
| Ø Wiel | 25 mm |