| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82340 |
| EAN | 4021885000233 |
| Bodembescherming | 4 |
| Draagvermogen | 50 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Rubber zwart |
| Model | Rubber wiel |
| Naaflengte | 39 mm |
| Rolweerstand | 3 |
| Slijtvastheid | 3 |
| Wielbreedte | 25 mm |
| Wielkern | Zwart kunststof |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |