| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82363 |
| EAN | 4021885124601 |
| Bodembescherming | 3 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber lichtgrijs |
| Model | Rubber wiel |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Shore | 72 Shore A |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Wielkern | Oranje kunststof |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |