| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82410 |
| EAN | 4021885141134 |
| Bodembescherming | 3 |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber zwart |
| Model | Rubber wiel |
| Naaflengte | 75 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 70 mm |
| Wielkern | Rood kunststof |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 400 mm |