| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82413 |
| EAN | 4021885000356 |
| Bodembescherming | 4 |
| Draagvermogen | 70 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Rubber zwart |
| Model | Rubber wiel |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 3 |
| Slijtvastheid | 3 |
| Wielbreedte | 30 mm |
| Wielkern | Gegalvaniseerde stalen velg |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |