| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82441 |
| EAN | 4021885059248 |
| Bodembescherming | 5 |
| Draagvermogen | 300 kg |
| Lager | Rollagers (80 mm Ø met glijlager, 100 mm Ø met draadbescherming) |
| Loopvlak | Elastisch rubber blauw |
| Model | Rubber wiel |
| Naaflengte | 58 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 125 mm |