| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82442 |
| EAN | 4021885059262 |
| Bodembescherming | 5 |
| Draagvermogen | 350 kg |
| Lager | Rollagers (80 mm Ø met glijlager, 100 mm Ø met draadbescherming) |
| Loopvlak | Elastisch rubber blauw |
| Model | Rubber wiel |
| Naaflengte | 60 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 42 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 20 mm |
| Ø Wiel | 160 mm |