| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| Article number | 49539 |
| EAN | 6096026824823 |
| Color | Cream |
| Dimensions | Cut 0.5mm |
| Length | 5 m |
| Material | Pressure PVC |
| Model | Source filter - PE bottom |
| Outer diameter | 90mm |
| Size | Perforatie 2,5 m |
| Wall Thickness | 3,5 mm |