| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 83415 |
| EAN | 4021885149710 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 2 |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Draagvermogen | 200 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Model | RVS zwaarlastwielen |
| Plaatgrootte | 100x85 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Schroefgatafstand | 80x60 mm |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 34 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 9 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |