| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 83258 |
| EAN | 4021885147167 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 3 |
| Bouwhoogte | 105 mm |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber grijs |
| Model | RVS transportwiel |
| Plaatgrootte | 100x80 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Uitlading | 36 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 9 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |