| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 82031 |
| EAN | 4021885020194 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 15 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | PVC-banden zwart |
| Model | Stalen schijfwiel |
| Naaflengte | 31 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 20 mm |
| Wielkern | Stalen velg |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 130 mm |