New stock expected
| Article number | 52570 |
| EAN | 8718427012149 |
| Minimum sold per | 10 |
| Dimensions | 16mm x R3/8 |
| Material | Nickel-plated brass |
| Material | - |
| Model | Hose pillar |
| Side A - Size | R3/8" |
| Work pressure | 0 bar |
| attachment | Material Datasheet |
New stock expected
New stock expected