| Delivery time | Shipped in 5 - 7 - Day(s) |
| Article number | 81907 |
| EAN | 4021885040017 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 3 |
| Bouwhoogte | 67.5 mm |
| Draagvermogen | 35 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber grijs |
| Model | Zwenkwiel |
| Plaatgrootte | 47x47 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Schroefgatafstand | 33x33 mm |
| Slijtvastheid | 4 |
| Uitlading | 20 mm |
| Wielbreedte | 17 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 5.3 mm |
| Ø Wiel | 50 mm |