| Delivery time | Deliverable from tuesday 07-04-2026 |
| Article number | 81899 |
| EAN | 4021885121525 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 145 mm |
| Draagvermogen | 330 kg |
| Model | Universeel rolplatform |
| Plaatgrootte | 350x600 mm |
| Wielontwerp | Thermoplastisch wiel |
| Ø Wiel | 100 mm |