| Delivery time | Shipped in - - Day(s) |
| Article number | 79376 |
| Dimensions | INCH |
| Dimensions | 63.50 / 2.50" |
| Material | VITON - FPM |
| Model | 123 tri clamp dichtring inch |
| Model Description | Tri Clamp Gasket |
| Norm | DIN 32676 DIN |
| Pipe Size | 63.50 x 1.60 mm |
| Size | 63.50 / 2.50" |
| Flange Diameter | 77.5 mm |
| Material | VITON - FPM |
| Also found under | |
| Tri Clamp Fittings DIN32676 | |